Regulamin

Regulamin obowiązujący na całym forum
Działy biznesowe mają dodatkowe ustalenia - bez obaw, głównie mają pomóc uporządkować dział z niepotrzebnych śmieci. Nikt tam nie bije.

 1. Zabrania się:
  1. umieszczać rzeczy niezgodnych z Polskim prawem, dotyczy to zarówno formy tekstowej, jak i odnośników, obrazków czy czegokolwiek.
  2. obraźliwych, wulgarnych wypowiedzi, obniżających poziom forum.
  3. publikowania linków do nielegalnych filmów, oprogramowania czy czegoś w ten deseń.
  4. spamowania linkami do pozycjonowania, przypadkowymi linkami czy przypadkowymi treściami.
 2. Administracja (czyli Admin i moderatorzy) mogą:
  1. podejmować konieczne działania do oczyszczenia forum z przypadków naruszenia regulaminu.
  2. przenosić, łączyć, usuwać i edytować posty, jeżeli zajdzie taka potrzeba, bez tłumaczenia się z tego.
  3. Jeżeli Twój post został niesłusznie usunięty - próbuj kontaktować się z Adminem, ale zapewne to on usunął posta i wie dlaczego to zrobił.
 3. Jako FilmUser zobowiązujesz się do:
  1. tytułowania odpowiednio tematów. Nagminne pisanie postów w stylu "pomocy!!" nie jest tu mile widziane,
  2. dbania o czytelność swoich wypowiedzi,
  3. przestrzegania netykiety - w końcu tworzymy tu społeczność, która wzajemnie się wspiera,
  4. dzielenia się wiedzą w sposób rzetelny,
  5. wyrażania konstruktywnych opinii
  6. umieścić link do konkursu bez reflinka. Jeżeli Twój reflink jest kolejnym w temacie - upewnij się, że wcześniej był podany link bez refa. Jeśli zakładasz nowy temat polegający na reflinkowaniu, dodaj ogólny link obok swojego refa.
 4. FilmUser nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez jego użytkowników. Wypowiedzi FilmUserów są ich prywatną opinią.
 5. Na naszym forum istnieje kilka pomocnych mechanizmów:
  1. Jeżeli uważasz post FilmUsera za ciekawy, przydatny, pomocny, kliknij mu "łapkę", by przyznać mu oskara. Więcej o oskarach
  2. FilmUser udostępnia miejsce widoczne wyłącznie dla użytkowników forum. Uszanuj zasady panujące w tym miejscu i nie udostępniaj linków poza forum. Jednocześnie administracja nie ma możliwości gwarantowania bezpieczeństwa udostępnianych treści.
  3. W dziale Gry można dość luźno pisać posty i oczywiście brać udział w grach, ponieważ ten "lekki spam" nie jest uwzględniany w ogólnej liczbie postów. Nie oznacza to, że "hulaj dusza", nadal posty nie na temat, niezgodne z ogólnym regulaminem oraz przesadnie nadliczbowe będą usuwane.
  4. Link "Filmy" obok każdego użytkownika prowadzi do jego tematów opublikowanych w dziale "Oglądamy".
  5. Można używać funkcji spoiler do porządkowania treści. Jest ona niewidoczna i można ją otworzyć odpowiednim przyciskiem. Spoilerom można nadawać tytuły, by wszystko było jeszcze bardziej czytelne.
  6. Forum posiada wewnętrzny dział widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników (oraz mających 15+ postów). Dodatkowo można umieścić krótką informację widoczną tylko dla użytkowników wewnątrz tagu filmuser

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 6KSony A6300 A6500 A7mk3 A7S3Zhiyun Crane 3S | WeeBill LabCanon C70 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FX6 FX9GradingPanasonic S1 S1h GH5s GH5Gimbal