aGdzie.to - gry terenowe

Humor, off-topic
8kmichal
Awatar użytkownika

aGdzie.to - gry terenowe

18.05.2020, 18:59

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Was do mojego nowego projektu. Zrodził się zupełnie przypadkiem... nie mogłem zrobić imprezy urodzinowej, więc zorganizowałem grę terenową dla grupki przyjaciół. Do grupy na FB oni zaprosili swoich, tamci swoich i... urosło :) Jest to inicjatywa oddolna, społeczna, projekt tworzymy w dwie osoby, ja i mój przyjaciel. Nie mam roboty od lutego, spora część energii ląduje w tym projekcie :)


https://www.youtube.com/watch?v=7eBeZmdKTBg

O co chodzi?

Przygotowałem gry terenowe, dostępne dla wszystkich. Drukujesz mapę (albo odbierasz darmową, będą w kilku miejscach), zabierasz rodzinę i zwiedzasz okolice. Uczysz się, bawisz, spędzasz aktywnie czas na łonie natury.
Wszystko jest darmowe, dostępne dla każdego. Postanowiłem, że nie chcę pobierać za to opłat od uczestników. Uruchomiliśmy za to zrzutkę, bo kilka osób pytało czy i jak można nam pomagać i wspierać inicjatywę.

Lokalizacja: Dolny Śląsk (a dokładniej okolice Karkonoszy) - planujemy wyjść z tym dalej w Polskę
Cena: Free, można wspierać
Dla kogo? Dla wszystkich. Mapy są klasyczne (dłuższe, bardziej wymagające) jak i rodzinne.

Planując wakacje w Polsce, krótki wypoczynek czy chociaż weekend - gwarantuję bardzo dobrą przygodę.


www.agdzie.to

---
Film powstał z ujęć na szybko na potrzeby TV, dodatkowo coś musiało znaleźć się już na stronie. Niebawem odpalamy nasz kanał na YT, w którym zrobimy serię poradników: nawigacja, góry itp.

Jeśli macie jakieś uwagi, pomysły, propozycje i inne - jestem bardzo otwarty. Chcę by to były inicjatywa dla ludzi, dlatego z największą uwagą słucham ludzi.

Wróć do „Luźne tematy”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 4KSony A6300 A6500 A7 mark 3Zhiyun Crane 2 | WeeBill LabMoza Air 2Canon C100 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FS7 FS5GradingPanasonic GH5s GH5Gimbal