Mały monitor podglądowy HDMI

Monitory duże i małe, konwertery sygnału, rekordery
tomekk79

Mały monitor podglądowy HDMI

4.07.2022, 23:40

Szanowne Panie, szanowni Panowie, dla kolegi pytam:
- mały, 4-8 cali, monitorek podglądowy HDMI (może być tylko wejście HDMI, ale nikt się nie pogniewa, gdyby był "przelotowy")
koniecznie HDMI, bo takie jest źródło (no chyba, że zastosować kolejne urządzenie - konwersja HDMI-->CVBS
i użyć dostępnych na znanym portalu względnie tanich wyrobów monitoropodobnych (tylko kolejne pudełko - konwerter)
- rozdzielczość "niewymagana", w sensie, że nie musi być ani FHD ani nawet HD, byleby coś można było na nim zobaczyć
- jeśli dałby się zamontować na 1/4" to byłoby miło, ale nie jest to wymóg
- zasilanie: jakieś standardowe 12V itp - do pracy stacjonarnej, więc prądu pod ręką skolko ugodno.
- cena nie czyni cudów, ale gra rolę drugoplanową :)
Moglibyście coś polecić, wskazać? Tak, mogą to być jak najbardziej monitorki nieprofesjonalne.
Dividex

Mały monitor podglądowy HDMI

4.07.2022, 23:48

To chyba najlepsze co możesz teraz znaleźć :
https://smallhd.com/products/action-5
docxxx

Mały monitor podglądowy HDMI

5.07.2022, 10:57

Podpowiem jedną rzecz: szukaj takiego z zasilaniem takze po USBC. To bardzo ulatwia prace. Zamiast osobnych baterii, mozna uzywac powerbanku do kilku rzeczy naraz*

*monitory na wejscie 5.5/2.1 (tzw. bolec) tez mozna zasilic z powerbanka, ale trzeba szukac specjalnego kable ktory podbije napiecie 5V do np. 8.4. Naszukalem sie, ale znalazlem taki.
Degenerado

Mały monitor podglądowy HDMI

5.07.2022, 12:14

dowolny smartfon z androidem, oprogramowanie jest płatne i kabel ale to w sumie jakieś 100 pln
tomekk79

Mały monitor podglądowy HDMI

5.07.2022, 15:54

docxxx pisze:Źródło posta Podpowiem jedną rzecz: szukaj takiego z zasilaniem takze po USBC. To bardzo ulatwia prace. Zamiast osobnych baterii, mozna uzywac powerbanku do kilku rzeczy naraz*

Monitor pracować będzie stacjonarnie, zasilanie sieciowe w odległości 50cm :)

Dodano po 2 minutach 50 sekundach:
Degenerado pisze:Źródło posta dowolny smartfon z androidem, oprogramowanie jest płatne i kabel ale to w sumie jakieś 100 pln

Ciekawa opcja, nie słyszałem o czymś takim. Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat?
Gruby Pan Albert

Mały monitor podglądowy HDMI

5.07.2022, 21:17

tomek, zakładam, że potrzeba Ci faktury? Mam w szafie Aputure vs-2 finehd, jak tylko podgląd może mógłby się sprawdzić. Takie coś: https://robimytv.pl/965-aputure-v-scree ... finehd-kit
Degenerado

Mały monitor podglądowy HDMI

5.07.2022, 23:53

tomekk79 pisze:Źródło posta Ciekawa opcja, nie słyszałem o czymś takim. Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat?


urlop mam a właśnie cały taki zestaw oddałem na rzecz monitora przenośnego po usb-c, jest kilka rozwiązań i kilka przejściówek, które w zależności od potrzeb robią monitor podglądowy, drugi monitor pecetowy, dodatkowy monitor bezprzewodowy a w ogóle to nowe samsungi mają taką opcję już defaultowo w romie ale tego już nie testowałem

Wróć do „Podgląd”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 6KSony A6300 A6500 A7mk3 A7S3Zhiyun Crane 3S | WeeBill LabCanon C70 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FX6 FX9GradingPanasonic S1 S1h GH5s GH5Gimbal