Tablet - co warto kupić?

Jeżeli tylko lubisz pogadać o zagadnieniach filmowych, to tu jest dobre miejsce
razor89md

Tablet - co warto kupić?

13.01.2022, 12:52

Panowie potrzebny mi jest tablet z dobrym wyświetlaczem.
Głównie na spotkania z klientami abym mógł go z sobą zabrać i pokazać portfolio (filmy).

W wolnej chwili do oglądania filmów w łóżku :D

Z czegoś korzystacie? Coś polecacie? Powiedzmy budżet 1000zł
imprezylive

Tablet - co warto kupić?

13.01.2022, 13:16

A już chciałem powiedzieć Ipad, ale ten budżet.
Obecnie posiadam Air 2 oraz Pro 11'' 2021.
Air 2 kupiłem w 2015, w tym roku otrzymał aktualizację do IOS 15, po 7 latach ten sprzęt daje radę w czasie oglądania filmów czy korzystania z netu, bateria trzyma około 7h przy odtwarzaniu piosenek dla dzieci z YT.
A na Pro ostatnio filmy składam, a używam do tego Luma Fusion, próbowałem Premier Rush ale nie podchodził mi.

Myślę że używkę Air 2 można dostać w okolicach 1000zł, oczywiście trzeba sprawdzić baterię.
razor89md

Tablet - co warto kupić?

13.01.2022, 13:32

imprezylive pisze:Źródło posta A już chciałem powiedzieć Ipad, ale ten budżet.
Obecnie posiadam Air 2 oraz Pro 11'' 2021.
Air 2 kupiłem w 2015, w tym roku otrzymał aktualizację do IOS 15, po 7 latach ten sprzęt daje radę w czasie oglądania filmów czy korzystania z netu, bateria trzyma około 7h przy odtwarzaniu piosenek dla dzieci z YT.
A na Pro ostatnio filmy składam, a używam do tego Luma Fusion, próbowałem Premier Rush ale nie podchodził mi.

Myślę że używkę Air 2 można dostać w okolicach 1000zł, oczywiście trzeba sprawdzić baterię.


Nie jesteś pierwsza osoba która mówi iPad :)
Nie ukrywam, ze mogę zwiększyć budżet aby kupić nowy bo chyba coś koło 2k chodzą?

Z czystej ciekawości wpisałem 1k bo byłem ciekaw czy jest cis godnego uwagi ;)
imprezylive

Tablet - co warto kupić?

13.01.2022, 14:21

Używkę jak najbardziej kupisz do 1000.
Miałem w rękach Lenovo Yoga, kilka lat temu i to był bardzo słaby wybór. Przeglądając urządzenia praktycznie jest tylko jeden producent, reszta dostawców traktuje ten rynek jako kompletnie nie przyszłościowy.
SOUNDplay

Tablet - co warto kupić?

13.01.2022, 14:44

Ipad zawsze lepiej wygląda w oczach innych ;)
8kmichal
Awatar użytkownika

Tablet - co warto kupić?

13.01.2022, 15:43

Tylko Ipad (niestety) - plus, że dzięki temu wygodnie sterujesz mnogością aplikacji. (światła, muza, cuda lasery i bajery).
Lepiej dołożyć :)
razor89md

Tablet - co warto kupić?

13.01.2022, 15:45

SOUNDplay pisze:Źródło posta Ipad zawsze lepiej wygląda w oczach innych ;)


w sumie po to mam iPhone :lol:

8kmichal pisze:Źródło posta Tylko Ipad (niestety) - plus, że dzięki temu wygodnie sterujesz mnogością aplikacji. (światła, muza, cuda lasery i bajery).
Lepiej dołożyć :)


I to jest jakiś rozwiązanie :D

Dobra Panowie, dzięki za wszelkie rady ;)

Idziemy w kierunku iPada :)
SOUNDplay

Tablet - co warto kupić?

13.01.2022, 18:56

razor89md pisze:Źródło posta w sumie po to mam iPhone

Fajnie działają różne urządzenia na jednym koncie. Chociażby zdjęcia zrobione iPhone mogę oglądać na ipadzie bez jakiś dodatkowych czynności. Wszystko w zasadzie jest synchronizuje.
Ogólnie mam iPada 4, którego kupiłem w zasadzie do jednej aplikacji do rejestratora. Nie napinałem się i kupiłem używkę, po której "w razie w" nie będzie płaczu (a wiemy jakie plany potrafią być). Ostatnio mam momenty co by nie kupić kolejnego, tym razem nowego, do "bieżącego domowego użytku" ;)

Wróć do „Dyskusje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 6KSony A6300 A6500 A7mk3 A7S3Zhiyun Crane 3S | WeeBill LabCanon C70 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FX6 FX9GradingPanasonic S1 S1h GH5s GH5Gimbal