Rejestracje samochodowe

Pogadajmy też o filmach AAA, blockbusterach i nie tylko
Diffway

Rejestracje samochodowe

19.01.2021, 20:26

Witam,
https://www.youtube.com/watch?v=upCcQWG ... el=Diffway
Na początku filmu z linku widać w tle samochody. Auta jak wiadomo mają swoje rejestracje i również wiadomo, że nie można ich nagrywać. Na moim tv nie widać tych rejestracji bo kamera ich nie uchwyciła. Ale jednak gwoli pewności mam pytanie - czy np. jakiś mega dobry TV może nagle wyostrzyć te rejestracje i je ujawnić? Strzelam, że nie, ale nie wiem w sumie.
8kmichal
Awatar użytkownika

Rejestracje samochodowe

20.01.2021, 14:44

Czy coś stoi na przeszkodzie by w programie mo gazowym zrobić zoom 200-500% i zobaczyć czy widać :) ?
Diffway

Rejestracje samochodowe

20.01.2021, 14:55

A, czyli to wystarczy, thx : d
8kmichal
Awatar użytkownika

Rejestracje samochodowe

20.01.2021, 16:40

No pewnie - masz zooma i zobaczysz ile tylko chcesz.
Diffway

Rejestracje samochodowe

5.08.2021, 13:57

Sorry, że po takiej przerwie, ale chodzi mi po głowie jeszcze jedna kwestia.

Czy jest możliwe, że kiedyś jakiś dobry Tv będzie miał funkcję wyostrzającą obraz i taka niewyraźna (niewidoczne numery) rejestracja zostanie ''odtworzona'' i numery się ukażą? Wydaje mi się to niemożliwe.
alias
Awatar użytkownika

Rejestracje samochodowe

5.08.2021, 18:17

Diffway pisze:Źródło posta Auta jak wiadomo mają swoje rejestracje i również wiadomo, że nie można ich nagrywać.

kolejne wyroki polskich sądów potwierdzają, że bez przeszkód można nagrywać i publikować materiały filmowe pokazujące tablice rejestracyjne pojazdów
także tych pływających i latających

Diffway pisze:Źródło posta Czy jest możliwe, że kiedyś jakiś dobry Tv będzie miał funkcję wyostrzającą obraz i taka niewyraźna (niewidoczne numery) rejestracja zostanie ''odtworzona'' i numery się ukażą? Wydaje mi się to niemożliwe.

a ma to jakieś znaczenie w obecnym stanie prawnym?
Diffway

Rejestracje samochodowe

5.08.2021, 18:37

A co z RODO?
Walkul
Awatar użytkownika

Rejestracje samochodowe

5.08.2021, 20:50

Diffway pisze:Źródło posta A co z RODO?

Nic z tablic "zwykły obywatel" w prosty sposób nie jest w stanie pozyskać danych wrażliwych
https://bezprawnik.pl/publikowanie-zdjecia-tablicy-rejestracyjnej/

Wróć do „Opinie i dyskusje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 6KSony A6300 A6500 A7mk3 A7S3Zhiyun Crane 3S | WeeBill LabCanon C70 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FX6 FX9GradingPanasonic S1 S1h GH5s GH5Gimbal