ZJAZD FILMUserów 2020

Propozycje zmian, zgłaszanie błędów, spotkania i inne
cezary170
Awatar użytkownika

ZJAZD FILMUserów 2020

8.01.2020, 01:13

Czas pokaże. Chętny na takie spotkanie jestem, wymiana doświadczeń, coś w stylu warsztatów czy pochwalenie się swoimi filmami i doradzenie czy zdradzenie tajników to była by świetna opcja. No i jak wspominaliście dźwięk w filmie, fajnie było by te tematy pociągnąć na żywo.
Ja osobiście też mógł bym przedstawić jak pracuję z Pocketem na codzień. No i powiem że uwielbiam tą kamerą i raczej zamówię piątą.
Stefan
Awatar użytkownika

ZJAZD FILMUserów 2020

8.01.2020, 01:24

Krzychu pisze:Źródło postaMiło by było spotkać się z (poza pewniakami z tegorocznej listy): Studio Borkowski , Janusz_B , Mikefilm , Kenzo , 8kmichal , Stefan

O, miło :-) Ja niestety nadal nie jestem pewien tego jak będzie wyglądał ten rok, w obecnej sytuacji mam może 1% szansy na przyjazd :-(

Tak jak się obawiałem:
Stefan pisze:Źródło posta Dla mnie tym razem jest za wcześnie żeby coś planować niestety (i bardzo niebezpiecznie mi blisko do momentu w którym będzie za późno).
"każda przyslona znaczy co innego, wyraża inne emocje"
(c) jakaś grupa z facebooka
Krzychu
Awatar użytkownika

ZJAZD FILMUserów 2020

8.01.2020, 11:07

cezary170 pisze:Źródło posta Ja był bym chętny na takie spotkanie, ale nie wiem czy będę w Polsce w tym czasie.

Masz być i koniec :)
Nawet nie zdajesz sobie sprawy , ile osób chce pomacać Twojego ....... pocketa :D

Wróć do „Sprawy forum”