Motion Designer w Gdańsku potrzebny

Ogłoszenia dotyczące wszelkiego rodzaju pracy
Luminaris
Awatar użytkownika

17.02.2023, 11:00

Luminaris to studio video z siedzibą we Wrzeszczu. Poszukujemy do pracy osoby na stanowisko Motion Designer:

Zakres obowiązków:

tworzenie animacji 2D,
łączenie w animacji elementów video, foto i grafiki,
tworzenie koncepcji kreatywnych.

Nasze oczekiwania:

minimalnie trzyletniego doświadczenia na podobnym stanowisku (poparte portfolio),
bardzo dobra znajomość pakietu Adobe,
zmysł artystyczny, znajomość zasad kompozycji obrazu, dodawania typografii i grafiki,
znajomość zasad i trendów motion design,
umiejętność trzymania się identyfikacji wizualnej klienta,
umiejętność współpracy w zespole,
dobra znajomość języka angielskiego.

Docenimy:

znajomość trendów i formatów w social media,
umiejętność montażu video,
wysokie poczucie estetyki,
umiejętność projektowania wizualnego.

Oferujemy:

stabilne warunki pracy - umowa o pracę, wynagrodzenie w granicach 5500-7500 PLN,
swobodną atmosferę, brak korporacyjnych ograniczeń,
szkolenia,
elastyczne godziny pracy,
pracę w zespole specjalistów video, chętnie dzielących się wiedzą,
najwyższej klasy sprzęt.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila z portfolio na adres [email protected]
Zastrzegamy, że odezwiemy się do osób spełniających oczekiwania do 28.02.2023.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 6KSony A6300 A6500 A7mk3 A7S3Zhiyun Crane 3S | WeeBill LabCanon C70 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FX6 FX9GradingPanasonic S1 S1h GH5s GH5Gimbal