Monitor podglądowy do A7SIII

Monitory duże i małe, konwertery sygnału, rekordery
panmoro

Monitor podglądowy do A7SIII

28.12.2022, 13:56

Uszanowanie,

Posiadam budżet w wysokości 1700zł i jestem rozdarty między trzema modelami monitorów podglądowych.

- Atomos Shinobi
- Feelworld LUT7
- Godox GM6S

Mój dobry znajomy posiada Shinobi i sobie go chwali. No ale chciałbym na chłodno podpytać o porady, wskazówki przy kupnie pierwszego monitora podglądowego. :)

Głównie "siedzę" w sportach, więc LUT7 z racji większego rozmiaru, może być mniej poręczny podczas pracy. Zależy mi, żeby monitor posiadał zebre, waveform, focus peaking, możliwość wgrania lutów, porządną ilość nitów (choć w tym przypadku każdy z nich, jest jasny i powinien na spokojnie w słoneczny dzień spełnić swoją powinność). Po wstępnym grzebaniu w internecie, to tak naprawdę każdy z nich posiada to, czego oczekuje. Pytanie do Was jest bardziej w kierunku praktycznym. Może znajdzie się dobra dusza, która miała styczność z każdym z tych modeli i byłaby w stanie rozwiać mój wielki znak zapytania nad głową.

Pozdrawiam!

Wróć do „Podgląd”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 6KSony A6300 A6500 A7mk3 A7S3Zhiyun Crane 3S | WeeBill LabCanon C70 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FX6 FX9GradingPanasonic S1 S1h GH5s GH5Gimbal