Polityka prywatności

Forum FilmUser automatycznie nie pobiera żadnych danych od użytkowników z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies (ciasteczkach). Informacje te służą wyłącznie w celach statystycznych.
Użytkownicy, którzy zdecydują się na rejestrację na forum dobrowolnie przekazują FilmUserowi dane, takie jak adres e-mail i nazwę użytkownika. Są to niezbędne dane, by móc publikować na forum. E-mail jest zastrzeżoną informacją do użytku wewnętrznego FilmUsera. Po rejestracji na podany mail zostaje wysłana automatyczna wiadomość, zawierająca link do weryfikacji konta.
FilmUser nie wymaga i nie pobiera ŻADNYCH DANYCH OSOBOWYCH. Jeżeli jednak któryś z użytkowników podaje jako nazwę użytkownika swoje prawdziwe imię i nazwisko, robi to z własnej woli i jest świadomy, że dane te są publiczne i mogą zostać wykorzystane przez dowolne osoby odwiedzające publiczną, jak i zamkniętą część forum.
Zalecamy nie podawać swoich prawdziwych danych i nieużywanie ważnego maila, powiązanego z firmą itp.

Użytkownik może także publicznie podać e-mail. Dodatkowo można określić swoją lokalizację, zdjęcie profilowe, czy inne sposoby kontaktu. W każdym przypadku FilmUser nie bierze odpowiedzialności za bezpieczeństwo danych.
Użytkownik może poprosić o usunięcie swojego konta, lub samodzielnie modyfikować informacje w nim zawarte, poza nazwą użytkownika, która jest unikalnym identyfikatorem konta.
Administrator FilmUsera może kontaktować się w sprawach administracyjnych na podany e-mail, jak również użytkownik może kontaktować się z Administratorem poprzez prywatne wiadomości, czy formularz kontaktowy.

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 6KSony A6300 A6500 A7mk3 A7S3Zhiyun Crane 3S | WeeBill LabCanon C70 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FX6 FX9GradingPanasonic S1 S1h GH5s GH5Gimbal