Unsane 2018 (Niepoczytalna)

Pogadajmy też o filmach AAA, blockbusterach i nie tylko
mav
Awatar użytkownika

Unsane 2018 (Niepoczytalna)

4.11.2018, 01:19

Hm.
Dziwny dział, dziwna treść.
Prawie nie śledzę 'dziwnych filmów' i niestety nadal nie jestem na bieżąco ze współczesnym dobrym kinem, ale czasem z żoną oglądamy 'zwykłe' filmy, choć oczywiście nie szukamy czegoś z typowej papki rozrywkowej. A żona upatrzyła sobie szczególnie wszelkiej maści thrillery z różnymi psycholigiczno/psychiczno/czymśtam :)
Tak też trafiłem na w/w film i tak sobie oglądamy, coś mi kurde od samego początku nie pasuje w tym obrazku :lol: niezwykle dużo szerokich kadrów, które raczej nieszczególnie często widuję w fabule.
Generalnie forma tutaj zdaje się przeważa nad treścią, która nie jest oszałamniająco-porywająca ani też odkrywcza, natomiast sposób zrobienia i wykonania trzyma film w kupie. Oddać fabule trzeba, że nie posiada aż tak dużo dziur i mimo wszystko wydaje się być prawdopodobna.
Szerokie kąty o których wspomniałem, także wysoki kontrast pasowały mi do tego wszystkiego i nie upatrywałem tutaj czegoś niepokojącego. Widać oczywiście było, że to cyfra.
Pokaż spoiler
Jakież było moje zdziwienie, gdy po szybkim googlu trafiłem na informację, że film nagrano na iphone :shock: :lol: :lol:

Należy dodać bardzo dobrze zagraną moim zdaniem główną rolę w filmie, oraz ogólnie klimat, muzykę.

Ponadto dobrze jest okazuje się, nie czytać niczego o filmie, tylko po prostu obejrzeć. Oczywiście nie mówię, że to kino wybitne i obowiązkowe. Ale na tyle też mnie zaciekawiło, że aż chciałem się tym z Wami podzielić.
A73, FS7, jazda kran dron zdzich i takie tam | Moje realizacje | Sprzęt filmowy do wynajęcia

Wróć do „Opinie i dyskusje”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 4KSony A6300 A6500 A7 mark 3Zhiyun Crane 2 | WeeBill LabMoza Air 2Canon C100 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FS7 FS5GradingPanasonic GH5s GH5Gimbal