Darmowe dźwięki?

Wypatrzyłeś dobrą okazję? Podziel się z innymi!
mav
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

3.04.2018, 19:25

Na grupie filmowej z fb ktoś wrzucił to:
https://sonniss.com/gameaudiogdc18/
Jeśli nie wałek, to może być ciekawe. Pobieram sobie, jak będzie to dam znać co jest w środku

Dodano po 17 minutach 56 sekundach:
Wypakowałem pierwszą paczkę, jest plik z licencją, dźwięki działają...
A7S3, FX30, jazda kran dron zdzich i takie tam | Sprzęt filmowy do wynajęcia | Moje realizacje
yotka
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

3.04.2018, 19:28

Zasysam torrenta, za godzinę się okaże co tam siedzi :D
kulfi82
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

3.04.2018, 19:35

zassysam.. zobaczymy co to ;)
"Ojciec Zdzicha"
yotka
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

3.04.2018, 20:21

Dźwięki są świetnej jakości i jest ich ogrom, dzięki mav, na pewno się przydadzą :D
MarcinM
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

3.04.2018, 20:46

a ten torrent sprawdziłeś antywirusem?
eX3

Darmowe dźwięki?

3.04.2018, 21:21

plików z rozszerzeniem *.wav nie ma się co bać ;)
MarcinM
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

3.04.2018, 21:27

ale można kilka tricków zrobić, aby taka paczka zawierała wirusy.
yotka
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

3.04.2018, 21:38

Jestem ciekaw jak w archiwum zip zapakować wirusa, jeszcze takiego, który by zainfekował OSX. Poza tym jak sprawdzać to dlaczego tylko torrent a wszystkich mirrorów już nie?
MarcinM
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

3.04.2018, 22:02

yotka pisze:Źródło posta Jestem ciekaw jak w archiwum zip zapakować wirusa, jeszcze takiego, który by zainfekował OSX. Poza tym jak sprawdzać to dlaczego tylko torrent a wszystkich mirrorów już nie?


po pierwsze nie pytałem o OSX. a po drugie - jest wiele sposobów. poszukaj w google.
mav
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

3.04.2018, 22:12

Ja ściągnąłem na razie 6/8 paczek i nic nie złapałem, przynajmniej tak sądzę.
A7S3, FX30, jazda kran dron zdzich i takie tam | Sprzęt filmowy do wynajęcia | Moje realizacje
yotka
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

4.04.2018, 09:40

MarcinM pisze:Źródło posta po pierwsze nie pytałem o OSX.

Zadałeś pytanie niejako mi, bo jako jedyny powiedziałem, że ściągam torrenta, a ja mam OSX.
MarcinM
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

4.04.2018, 11:32

w dzisiejszych czasach jestem sobie w stanie wyobrazić nawet taką akcję, że ktoś się włamuje na ich serwer, ustawia taką stronę, milion osób pobiera, klika w zipa, aby sprawdzić co tam jest, a to był exe. albo nawet wypakował wavy, dwuklik, overflow na konkretnym playerze i np. koparka kryptowalut zainstalowana. uważam, że ludzie rozsyłający wirusy powinni być sądzeni za zbrodnie przeciwko ludzkości :)
alias
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

4.04.2018, 11:50

mav pisze:Źródło posta Na grupie filmowej z fb ktoś wrzucił to:

ten ktoś, dał tylko linki do tego co jest normalnie dostępne jako demo na Sonniss.com :)
to jest niewielka próbka biblioteki liczącej ponad 300 tys. płatnych efektów dźwiękowych: https://sonniss.com/sound-effects/
yotka
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

4.04.2018, 16:08

Oni chyba co jakiś czas wrzucają taką darmową paczkę, więc warto czasem sprawdzać :)
MarcinM
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

5.05.2018, 09:27

yotka pisze:Źródło posta Jestem ciekaw jak w archiwum zip zapakować wirusa?


https://sekurak.pl/7-zip-i-archiwa-rar- ... -archiwum/
MarcinM
Awatar użytkownika

Darmowe dźwięki?

7.05.2018, 12:38

ale mechanizm może być podobny.

Wróć do „Okazje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 6KSony A6300 A6500 A7mk3 A7S3Zhiyun Crane 3S | WeeBill LabCanon C70 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FX6 FX9GradingPanasonic S1 S1h GH5s GH5Gimbal