Nagrywamy filmiki z coverami

mav
Awatar użytkownika

20.12.2019, 20:45

Z nadmiaru wolnego czasu przed świętami :lol: nagraliśmy ze znajomym cover być może znanego wam kawałka zespołu Offspring. Filmowo może nie dzieje się tutaj nie-wiadomo-co, ale zamierzamy robić tego typu i podobne rzeczy w przyszłości. Mamy jeszcze dwa nagrane i gotowe do publikowania filmy.
https://youtu.be/kUpYi_wf5BI

Dlatego jeśli się Wam podoba, dajcie łapkie w górę, i naciśnijcie dzwoneczek :lol: :lol:

Aha - film ma być mimo wszystko pewnym 'tutorialem', jak grać ten utwór, stąd nie jest to jego 'luźna interpretacja' a raczej dość wierne, szkolne chciałoby się rzecz wykonanie.

Oczywiście jako początkujący filmowcy chętnie wysłuchamy uwag naszych odbiorców ;)
Ostatnio zmieniony 11.01.2020, 12:15 przez mav, łącznie zmieniany 1 raz.
A73, FS7, jazda kran dron zdzich i takie tam | Moje realizacje | Sprzęt filmowy do wynajęcia
docxxx

Znajomy koweruje Offspringa

21.12.2019, 13:02

mav, mogleś chociaż zaśpiewać ;)

ps. Może to moje głośniki są słabe, ale wydaje mi się, że perkusja gra za głośno.
AndiBandi

25.12.2019, 11:58

Generalnie bardzo OK.
Co rzuca się w oczy:
– metki przy gitarach,
– kapcie perkusisty,
– nie do końca taki sam odcień skóry na ujęciach, czasami idzie w zielenie czasami w róże.
Ale pomysł i wykonanie super, wielki szacun.
alias
Awatar użytkownika

25.12.2019, 13:03

obejrzałem to 2 razy w przeciągu kilku dni
i jedyne co mi się nasuwa to pytanie:
Po co to komu? :(
mav
Awatar użytkownika

25.12.2019, 13:22

AndiBandi - klapki i metki generalnie były świadome. Czy działają in plus albo minus, trudno mi ocenić. W założeniu klapki mają wprowadzać poczucie luzu i swobody ;-)

alias, najbardziej poważne zastosowanie tego filmu to forma tutorialu dla ludzi, którzy coś tam umieją na gitarze grać, ale nie mają jeszcze dobrego skila i chcą się nauczyć tego kawałka. Podejrzą sobie chwyty itp.
Mniej poważne - for fun and fame :-D
Choć nadal to bardziej kreatywna twórczość, niż patostreamy, ich też zapytasz po co to komu? ;-)
A73, FS7, jazda kran dron zdzich i takie tam | Moje realizacje | Sprzęt filmowy do wynajęcia
alias
Awatar użytkownika

25.12.2019, 16:06

mav pisze:Źródło posta najbardziej poważne zastosowanie tego filmu to forma tutorialu dla ludzi, którzy coś tam umieją na gitarze grać, ale nie mają jeszcze dobrego skila i chcą się nauczyć tego kawałka. Podejrzą sobie chwyty itp.

jeśli tak, to brakuje mi w tym jakiegoś punktu zaczepienia aby zainteresowało to takie osoby
nawet jakiś gadany wstęp lub/i podsumowanie
to teraz robi wrażenie typu: jest bo jest, ale nic więcej
mav
Awatar użytkownika

25.12.2019, 20:29

Zapewne nagramy sobie jakiś "filmik wprowadzający do zawartości kanału", ale to ma być 'typowa' działalność youtubowa, tam nikt nie wrzuca co film "wstępu", bo jak sobie to wyobrażasz? :) to nie jest taki typowy niezależny film, po prostu jak na kanale pojawi się więcej coverów - a taki jest plan - to oczywiste, że jak ktoś zobaczy listę, to będzie wiedział o co chodzi.
Zresztą jak ktoś szuka czegoś takiego, to mu żadne wstępy czy tłumaczenia nie są potrzebne, przewinie na środek i będzie od razu wiedział, czy tego szuka, czy nie. Przynajmniej tak myślę i tak to działa, jak ja czegoś szukam.
mav
Awatar użytkownika

11.01.2020, 12:17

Nie zamierzam Was zasypywać każdym jednym filmikiem, który nagramy, ale ten wydaje mi się ciekawym case :mrgreen:
Okazało się niedopatrzeniem z mojej strony, filmując "tak jak zwykle" bez pilnowania ciasnoty kadru, dlatego nieraz jest ciężko. Niestety 6 okienek na jednym ekranie oznaczało, że nie wejdą one 1:1 pomniejszone, tylko trzeba było dokadrować. Ostatecznie tylko parę razy musiałem wybrać mniejsze zło i albo przyciąć główkę, albo gitarkę :)

https://youtu.be/RN9feEi3CS8

Wróć do „Nasze fabuły, reklamy, reportaże, teledyski”