Liczba kamer a liczba operatorów - wesela

Humor, off-topic
Tom_LS

Liczba kamer a liczba operatorów - wesela

22.12.2017, 11:35

wemlo pisze:Źródło posta Zakładam temat bo chyba jeszcze takiego nie było, a wydaje mi się że to dosyć istotna kwestia. Często zastanawiam się czy jest sens posiadania większej ilości kamer niż ilość operatorów. Oczywiście mowa tutaj o kamerach typowych do kręcenia np z monopodu czy stedi, coś tympu dron raczej w to nie wliczam.
Ile Wy stosujecie kamer w swojej pracy, bo rozumiem że to zależne jest od wyrobionego workflow?


Mamy 3 sezony weselne za sobą i posiadamy 2 kamery na 2 operatorów. Bardzo brakuje nam trzeciej, aby ustawić ją na statywie frontem do ołtarza podczas przysięgi. Podczas pozostałych elementów dnia ślubu nie odczuwamy jej braku.
kulfi82
Awatar użytkownika

Liczba kamer a liczba operatorów - wesela

22.12.2017, 12:11

wemlo,
Ja już kiedyś pisałem na ten temat, my mamy zupełnie inną mentalność, klimat i warunki krajobrazowe. Nawet jeżeli się trafi jakaś para rustykalna to co z tego jak i tak to wszystko jest jakieś takie sztuczne... my nie mamy tego luzu co np. amerykanie.
"Ojciec Zdzicha"

Wróć do „Luźne tematy”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 4KSony A6300 A6500 A7 mark 3Zhiyun Crane 2 | WeeBill LabMoza Air 2Canon C100 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FS7 FS5GradingPanasonic GH5s GH5Gimbal