[S] Laowa 7,5 f2 z UV 3 lata gwarancji

ziemas

12.04.2018, 16:57

Witam, sprzedam Laowa 7,5 f2 kupiona u dystrybutora Fotoszop.pl z 3 letnią gwarancją 25.02.2018.
Obiektyw w wersji lekkiej.
Stan idealny, w zestawie wszystko co dał producent oraz filtr UV Hoya. Przesyłka w cenie. Mogę się wymienić na 12-35 f2.8 z moją dopłatą max 500zł.
Kilka szybkich fot na olx: https://www.olx.pl/oferta/obiektyw-laow ... twb0T.html

Cena 2000zł z przesyłką

Odbiór osobisty w okolicach Wrocławia.
Tel. 884-888-320
Berreck

13.04.2018, 20:25

Jeśli to wersja light czyli z tworzywa, to jest kilka stówek droższa od metalowej.
sven

13.04.2018, 23:08

Berreck pisze:Źródło posta Jeśli to wersja light czyli z tworzywa, to jest kilka stówek droższa od metalowej.

Tu jest light za 2099:
https://www.fotoplus.pl/obiektywy/obiek ... -Micro-4-3
ziemas

14.04.2018, 09:37

Czego mają dowodzić te linki? Sprzedaję z wysyłką w cenie kurierem z filtrem UV Hoya i na moją sztukę są 3 lata gwarancji u dystrybutora. W powyższych sklepach gwarancja jest na 2 lata. Szkło ma troszkę ponad miesiąc. Zawsze można zaproponować negocjacje. ;)

PS. Wersja Light chyba tez jest metalowa, takie mam wrażenie.
arelemm
Awatar użytkownika

14.04.2018, 21:34

ziemas pisze:Czego mają dowodzić te linki? Sprzedaję z wysyłką w cenie kurierem z filtrem UV Hoya i na moją sztukę są 3 lata gwarancji u dystrybutora. W powyższych sklepach gwarancja jest na 2 lata. Szkło ma troszkę ponad miesiąc. Zawsze można zaproponować negocjacje. ;)

Myślę, że nikt nie dorzuciłby Ci linka gdybyś napisał, że wystawiasz rachunek. Tej informacji nie ma więc każdy pośrednio przesyłając Ci linki daje do zrozumienia, że cena jest wysoka i woli kupić nowy i jeszcze go odliczyć.
Oczywiście nie wszyscy, może od razu mają tu firmy ale...no właśnie. Ja w tym miesiącu będę kupował ten obiektyw i będzie mnie kosztował 18% mniej.

Pozdrówka!
ziemas

14.04.2018, 21:43

arelemm pisze:Źródło posta
ziemas pisze:Czego mają dowodzić te linki? Sprzedaję z wysyłką w cenie kurierem z filtrem UV Hoya i na moją sztukę są 3 lata gwarancji u dystrybutora. W powyższych sklepach gwarancja jest na 2 lata. Szkło ma troszkę ponad miesiąc. Zawsze można zaproponować negocjacje. ;)

Myślę, że nikt nie dorzuciłby Ci linka gdybyś napisał, że wystawiasz rachunek. Tej informacji nie ma więc każdy pośrednio przesyłając Ci linki daje do zrozumienia, że cena jest wysoka i woli kupić nowy i jeszcze go odliczyć.
Oczywiście nie wszyscy, może od razu mają tu firmy ale...no właśnie. Ja w tym miesiącu będę kupował ten obiektyw i będzie mnie kosztował 18% mniej.

Pozdrówka!

Na firmę owszem. Nie napisałem, bo nie wystawiam Faktury. Jak napisałeś nie każdy chce na firmę. Mam taniej niż w sklepie z dodatkiem i spokojnie można negocjować. Więc nie widzę powodu do dodawania linków czy uświadamiana mnie i innych ile co kosztuje w sieci. Zainteresowane osoby mają dostęp do takiej wiedzy. To jest ogłoszenie sprzedaży, nie temat z pytaniem o wartość obiektywu itd. Piona!

Wróć do „Sprzedam / kupię”