ZJAZD FilmUserów 2018

Propozycje zmian, zgłaszanie błędów, spotkania i inne
alias
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

1.02.2018, 12:06

Admin pisze:Źródło posta 22 min temu

Nie olewam Was ani odrobinę
Ale tak pięknie organizujecie się, że nie śmiem się wtrącać. Oczywiście wypadałoby być. Z drugiej strony znacie moje stanowisko. Jestem rozdarty


to się umawiamy, że Admin jest wyłącznie postacią wirtualna i personalnie przyjedzie jako zwykły user bez ujawniania się
natomiast my nie będziemy dalej dociekać kto nim jest ;)
można nawet tematu publicznej listy nie wałkować po minimalny limit został już przekroczony i wystarczy tylko wpłata na konto
Admin
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

1.02.2018, 12:12

arelemm pisze:Źródło posta przypomnisz te stanowisko?

Tylko dla FilmUserów: Tylko stali FilmUserzy widzą tę zawartość. Zostań nim w kilka chwil!
Admin też człowiek (z kamerą:)
kulfi82
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

1.02.2018, 12:24

Admin pisze:Źródło posta
arelemm pisze:Źródło posta przypomnisz te stanowisko?

Tylko dla FilmUserów: Tylko stali FilmUserzy widzą tę zawartość. Zostań nim w kilka chwil!


powiem szczerze, że nic nie zrozumiałem... To stukniemy się razem kuflem (nie kulfim)czy nie? :D :D
"Ojciec Zdzicha"
Admin
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

1.02.2018, 12:25

Możliwe że będzie jak alias napisał. ;)
Admin też człowiek (z kamerą:)
kulfi82
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

1.02.2018, 12:30

Admin pisze:Źródło posta Możliwe że będzie jak alias napisał.

no i cool... a czemu nie ma emota z piwkiem, zgłaszam bug na forum ;)
"Ojciec Zdzicha"
arelemm
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

1.02.2018, 13:29

Studio borkowski pisze:chciałem zarezerwować miejsce ale do tego hotelu nie można się dodzwonić
a to trzeba coś ze sobą zabrać? mogę zabrać wszystko co mam a mam tego sporo
canony różne 6D 5d III 5d IV
panasonic GH4
sony A7SII
stabilizatory zihuany i dg1
co mam zabrać ?


Studio Borkowski jak z Tobą?
alias
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

1.02.2018, 14:25

@arelemm - jaki jest deadline ma zapisy i wpłaty? moja sytuacja będzie klarowna dopiero na początku marca, nie wcześniej :(
arelemm
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

1.02.2018, 15:55

alias pisze:@arelemm - jaki jest deadline ma zapisy i wpłaty? moja sytuacja będzie klarowna dopiero na początku marca, nie wcześniej :(


Spokojnie. Chodziło raczej o rezerwacje bo w każdej chwili ktoś może zarezerwować pokój. Może być tak, żeośrodek będzie „prawie” pusty a może być, że nie będzie miejsc...

Gdyby, w co wątpię, zbrakło to jak się zdecydujesz to „filmowa brać” Cię przygarnie :lol:
W najgorszym wypadku dobry dmuchany materac i damy radę :)
Studio borkowski

ZJAZD FilmUserów 2018

1.02.2018, 18:41

studio borkowski przyjedzie z całą rodziną 4 osoby już rozmawiałem w hotelu zadatek będzie w płacony mam do was trochę prawie 600 km
illegalstudios
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

2.02.2018, 12:25

Fajna koncepcja, termin mi odpowiada, cena w porządku = 3 x TAK. Z tego co mi wiadomo @quadro leci przez Poznań, więc może udałoby się z nim zabrać. Jeżeli ktoś wyraża chęć mogę zabrać Urse Mini 4K. Chyba, że całkowicie porzuciliśmy temat filmu.
the_watcher
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

2.02.2018, 14:11

Myślę, że jakieś drobne testy albo nawet zobaczenie jakiegoś "egzotycznego" sprzętu (jak Ursa) może być całkiem super sprawą!

Ktoś z Małopolski/Śląska chce się zabrać? Lecę na pusto, 4 miejsca wolne (i kawałek bagażnika) :)
arelemm
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

2.02.2018, 14:29

illegalstudios pisze:Fajna koncepcja, termin mi odpowiada, cena w porządku = 3 x TAK. Z tego co mi wiadomo @quadro leci przez Poznań, więc może udałoby się z nim zabrać. Jeżeli ktoś wyraża chęć mogę zabrać Urse Mini 4K. Chyba, że całkowicie porzuciliśmy temat filmu.


Łeeeee ten sprzęt ma każdy w domu :lol:

Teraz jak się „pochwaliłeś” to spróbuj nie zabrać :shock: Nie wybaczymy ;)
M4jster

ZJAZD FilmUserów 2018

2.02.2018, 15:58

Myślę, że jakieś drobne testy albo nawet zobaczenie jakiegoś "egzotycznego" sprzętu (jak Ursa) może być całkiem super sprawą!

Ktoś z Małopolski/Śląska chce się zabrać? Lecę na pusto, 4 miejsca wolne (i kawałek bagażnika) :)

Możemy się zgrać
Ja + znajomy + Janusz_B
quadro
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

2.02.2018, 16:01

Ja oczywiście już dawno wpłaciłem, tylko nie komunikowałem tego na forum.
Chętnie zabiorę kto chce z Poznania się zabrać. Zrzutka na paliwo mile widziana.

Przydałoby się coś takiego w celach łatwiejszego porozumiewania -bo niektórych nicki są trudno wymawialne ;)
Obrazek

Jak mi Admin wystawi logo w wektorach to mogę przygotować do własnego wydrukowania lub zrobić puste do wpisania na miejscu

PS. ten projekt to taki poglądowy w 30 sec. zrobiony
A6300 się gimba na Ździchunie ;)
szczemp

ZJAZD FilmUserów 2018

2.02.2018, 16:24

quadro pisze:Źródło postaPrzydałoby się coś takiego w celach łatwiejszego porozumiewania -bo niektórych nicki są trudno wymawialne ;)
Obrazek

Jak mi Admin wystawi logo w wektorach to mogę przygotować do własnego wydrukowania lub zrobić puste do wpisania na miejscu

PS. ten projekt to taki poglądowy w 30 sec. zrobiony

Ale żeby rolka się kręciła:))
mav
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

3.02.2018, 15:41

Czy ja wiem.. przynajmniej jak się poznamy na żywo, to nie będziemy sobie ksywkować ;)
A7S3, FX30, jazda kran dron zdzich i takie tam | Sprzęt filmowy do wynajęcia | Moje realizacje
arelemm
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

3.02.2018, 18:16

Możemy już się przyzwyczajać ;)
arelemm - Robert ;)
the_watcher
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

3.02.2018, 19:58

the_watcher pisze:... Ktoś z Małopolski/Śląska chce się zabrać? Lecę na pusto, 4 miejsca wolne (i kawałek bagażnika) :)
M4jster pisze:Możemy się zgrać
Ja + znajomy + Janusz_B
Janusz_B pisze:...

Jak chcecie to Was zgarnę gdzieś po drodze. Jadę z najdalsza, więc i tak muszę pogonić bryke :)
Piszcie na priva, to się wymienimy telefonami..
Ostatnio zmieniony 4.02.2018, 11:06 przez the_watcher, łącznie zmieniany 2 razy.
kulfi82
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

3.02.2018, 20:13

Ja tak jak pisałem wcześniej naginam z nadmorskiej pięknej miejscowości Szczecin... mijam Gorzów, Zieloną, Nową Sól, Ciągacice, Kępsko, Rosin, Witosław, Nietoperek, Katarzynki, Jeże, Wydmuchy... walić na priv. Zapewniam klimę, skórzane podgrzewane fotele, dobrą muzykę elektroniczną :)
"Ojciec Zdzicha"
Mafox_
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

10.02.2018, 19:29

alias pisze:
to się umawiamy, że Admin jest wyłącznie postacią wirtualna i personalnie przyjedzie jako zwykły user bez ujawniania się
natomiast my nie będziemy dalej dociekać kto nim jest ;)

albo jak w serialu Walking Dead - wszyscy są neganami...yy adminami ;)
Admin
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

10.02.2018, 20:34

A na ognichu każdy na każdego...
Obrazek
:mrgreen:
Admin też człowiek (z kamerą:)
arelemm
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

11.02.2018, 01:17

Admin pisze:A na ognichu każdy na każdego...
Obrazek
:mrgreen:


Hahaha :lol: super ;)

Dodano po 4 minutach 1 sekundzie:
Jeszcze wczoraj padła ze strony obiektu propozycja:
Na jeden z wieczorów zimne przekąski plus coś ciepłego np. beegees (czyt. bigos) za 20zł od osoby. Przekazałem, że zapytam więc... co myślicie?

Jeden wieczór na pewno mamy ognicho więc bedzie co chrupnąć, w drugi można ciachać co kto przywiezie, zamówić coś albo skorzystać z propozycji.
Krzychu
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

11.02.2018, 17:36

Ja tam jestem za , bo jak znam życie , to dyskusja może się znaaaacznie przedłużyć , zatem miło by było mieć coś na ząb. A skoro mowa o przekąskach , to rozumiem że mają one być do czegoś - i tu moje pytanko:
Preferujecie pifko , czy może jakieś "twardsze" alkohole? :D
alias
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

11.02.2018, 18:15

Krzychu pisze:Źródło posta Preferujecie pifko , czy może jakieś "twardsze" alkohole?

przestałem mieć preferencjo odkąd mój kolega nauczył mnie dinka na bazie whisky z ciemnym piwem słodowym ;)
Mafox_
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

12.02.2018, 13:31

czyli zabierasz whisky dla wszystkich ? ;)
alias
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

12.02.2018, 14:52

Mafox_ pisze:Źródło posta czyli zabierasz whisky dla wszystkich ? ;)

czyli wszystkim napotkanym zabieram whisky :lol:
kulfi82
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

12.02.2018, 18:51

alias pisze:Źródło posta czyli wszystkim napotkanym zabieram whisky


ja tylko łychę i staram się zachować jakieś minimum jakościowe.. JD, chivas. Niestety w moim wieku, kac morderca jest nazbyt dosłowny.
"Ojciec Zdzicha"
alias
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

12.02.2018, 20:33

kulfi82 pisze:Źródło posta kac morderca jest nazbyt dosłowny.

nie widziałem jeszcze nikogo na kacu po prawdziwej whisky, a nawet po tym drinku z piwem :D
kulfi82
Awatar użytkownika

ZJAZD FilmUserów 2018

12.02.2018, 20:35

alias pisze:Źródło posta nie widziałem jeszcze nikogo na kacu po prawdziwej whisky, a nawet po tym drinku z piwem

dlatego też ja omijam wszelkiego rodzaju koloryzowane denaturaty :) skosztujemy tego drynka ..jak coś będzie nie tak niestety czeka Cię trasa do Szczecina za kierownicą :lol:
"Ojciec Zdzicha"

Wróć do „Sprawy forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 6KSony A6300 A6500 A7mk3 A7S3Zhiyun Crane 3S | WeeBill LabCanon C70 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FX6 FX9GradingPanasonic S1 S1h GH5s GH5Gimbal