Vegas 15 opinie/crashe

ginlemon

Vegas 15 opinie/crashe

8.05.2018, 18:36

Witam, czy ktoś z forum używa Vegas 15 ?

Miałem kiedyś jego demo i ciągłe crashe przy odtwarzaniu i renderowaniu. Próbowałem wtedy tego nowego kodeka od Magix z supportem karty, który renderował materiał prawie dwa razy krócej :) niż ten kodek z sony stary.

Czy w obecnej chwili coś się zmieniło ? kiedy tez śledziłem zagraniczne forum i bardzo duża grupa osób z 15 ma problemy, a twórca niby podwał wskazówki ale i tak nie wiele pomagają.

Nie uśmiecha mi się wydawać kasy na update do 15 jeżeli on jest dalej tak nie stabilny. Ale jeżeli ktoś ma 15 i może się pochwalić że montuje na tym godzinne filmy i renderuje z tym nowym kodekiem magix z wsparciem dla geforce nowych, bez zarzutu.

Przykład mój taki 13 bez problemu sobie radziła z renderowaniem, a na 15 ten sam projekt to crash po 5 czy 20 minutach renderowania. Próbowałem rożne opcje ze zmianą Dynamic RAM, nawet wyłączyłem jeden rdzeń z procesora dla aplikacji Vegas i tak to nic nie dawało. Na V15 naprawdę czas renderowania spadł z nowym kartami 10XX Geforce.

PZDR
Origami
Awatar użytkownika

Vegas 15 opinie/crashe

8.05.2018, 18:50

Dziwne, ja testowałem SV15 i nic mi nie crashowało. Czas renderowania spadł o jakieś 20% w stosunku do SV14 przy włączonym wspomaganiu Grafiki HD Intel.
ginlemon

Vegas 15 opinie/crashe

8.05.2018, 19:01

No ja SV 13 ten sam projekt z wtyczką LUT Vision Color na Sony Main Concept, a SV 15 z wtyczką LUT Filter od Vegas na Magic NENVEC róznica prawie połowa czasu, wiadomo zasługa czasu tez jest po stronie tej wtyczki wbudowanej LUT, a nie zewnętrznej z Vision Color. Moj PC to Ryzen 1700, 32 GB Ram, MSI 350 B Mate, Geforce 1050 TI, Zasilacz 550 W Croasair, 2 SDD i HD.

Aha bym zapomniał, tylko zmieniłem Dynamic Range na z 16 czy 200 mb na np. 10 GB to zaraz w V15 render się wydłużał o 25 % czasu jakieś.

Fajnie jak był ktoś na forum z V15 i Amd Ryzen użytkownikiem.

Wróć do „Vegas”