Gimbal ręczny FeiyuTech G6 Plus

Steadicam, gimbal, rigi
Kevak

Gimbal ręczny FeiyuTech G6 Plus

5.11.2018, 22:00

Dobry Wieczór. Proszę o uwagi i przemyślenia co do sensu zakupu w/w gimbala ręcznego FeiyuTech G6 Plus, który miałby współpracować s sony RX100M5A. Jest to sprzęt, który na co dzień trzymam w autku, i gdy gdzieś przejeżdżam służbowo lub jestem na jakiejś konferencji służbowej, to wyciągam i nakręcam krótkie filmiki np. w muzeum, czy parku. Nie zabieram na takie zupełne przypadki swoich bezlusterkowców, bo to kuszenie losu, by się pożegnać ze szklarnią i kosztownym body. Dlatego sprawny gimbal, lekki i niewielki, współpracujący z sony RX100M5A bardzo mi pomógł uatrakcyjnić te rejestracje. Jakie widzicie zalety, a jaki wady? A może nakierujecie mnie na inną konstrukcję o lepszych parametrach. Zaznaczam, że nie chcę kupować dużej i drogiej konstrukcji do dużych lustrzanek i itp. boe nie przewiduję takiego użytku. Pozdrawiam Koleżanki i Kolegów.

Wróć do „Stabilizacja”