Operator, Wrocław, 13 grudnia, nie wesele

Ogłoszenia dotyczące wszelkiego rodzaju pracy
MarcinM
Awatar użytkownika

Operator, Wrocław, 13 grudnia, nie wesele

2.12.2017, 11:13

Wrocław, 13 grudnia, godziny południowe, czas pracy - około 2 godziny.

Do nagrania wywiad z lekarzem, ale tylko operatorka. Będzie pani redaktor.

Jedna kamera na statywie + mikrofon najlepiej krawatowy (w szpitalach mikroporty często sieją), najlepiej dźwięk nagrywany na kamerze, aby nie było potrzeby synchronizacji.

Sam wywiad to zwykle godzina - włącza się kamerę i tyle. + czas na rozstawienie circa 10 minut.w 90% gabinetów na świetle zastanym, ale trzeba być przygotowanym na proste doświetlenie (wystarczy jednopunktowe, ale nie nakamerowe, bo będą bliki od okularów). kamera - wystarczy dobre FullHD, jakiś Canon C100 mkII itp. Zwykłe DSLR - też ujdzie, ale nie stare Canony i trzeba uważać na limit, bo tutaj trzeba pracować longiem ponad 29:59, więc może być jakiś prores z rekordera. Trzeba dobrze ustawić kadr (pilnować co jest w tle), balans bieli i nie przepalić białego fartucha lekarskiego, brak cieni na ścianach, mikrofon wpiąć w odpowiednim miejscu i tak, aby kabel był pod ubraniem, a nie zwisał na białym fartuchu, jeżeli lekarz ma okulary, to brak blików od światła :) itp. Czyli proste, ale z drugiej strony nie szukam licealisty który kupił pierwszy aparat na BlackFriday, ani osoby która nigdy nie nagrywała wypowiadającej się osoby :)

Budżet: 500 złotych netto, wystawienie faktury. Przesłanie surówki netem.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie na priv swoich realizacji w których były operatorami, najlepiej podobnych (wywiady).

Pozdrawiam
Marcin

Wróć do „Praca”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 4KSony A6300 A6500 A7 mark 3Zhiyun Crane 2 | WeeBill LabMoza Air 2Canon C100 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FS7 FS5GradingPanasonic GH5s GH5Gimbal