Edelkrone SliderOne Pro

Zapowiedzi sprzętowe, nowinki i inne potwierdzone informacje
8kmichal
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

5.12.2017, 11:58

Nowość od Edelkrone:

https://www.youtube.com/watch?v=pHTh4dN4QsA

Lekko zmodyfikowany sliderOne. Czyli jak zarobić jeszcze więcej piniondzów - całość ok, tylko te ich ceny są chore. Najlepsze są nogi za 169 euro.


Z innej beczki - właśnie miałem zamówić wersję poprzednią, ale bardzo poirytowali mnie podawaniem cen netto na swojej stronie. Gnojki.
alias
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

5.12.2017, 12:09

8kmichal pisze:Źródło posta Z innej beczki - właśnie miałem zamówić wersję poprzednią, ale bardzo poirytowali mnie podawaniem cen netto na swojej stronie. Gnojki.

może jakiś list do mikołaja?
MarcinM
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

5.12.2017, 12:15

nie wiem, czy mikołaj wyda ponad 5000 złotych np. na SurfaceONE :)

przeginają z cenami. bo to wcale nie jest tak, że ich produkty są idealne.
8kmichal
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

5.12.2017, 12:20

Są chińskie zamienniki SliderOne, ale trochę obawiam się zakupu. 200 euro to taka cena ile planowałem na niego wydać, dodatkowo liczyłem, że wrzucę to normalnie w koszt - a tutaj okazuje się NETTO :twisted:

Chiński odpowiednik :)
https://www.youtube.com/watch?v=M-99WgtKdak
MarcinM
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

5.12.2017, 12:24

no trzęsie się to strasznie :) a jest to slowmo :)
yotka
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

5.12.2017, 13:17

8kmichal pisze:Źródło posta bardzo poirytowali mnie podawaniem cen netto na swojej stronie

No ale z drugiej strony - przecież stawki vat są w każdym kraju inne a edelkrone nie jest polską firmą. Wydaje mi się, że większość stron zagranicznych podaje ceny "exc. VAT" czyli netto.
MarcinM
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

5.12.2017, 13:55

Poza tym Michale - jakbyś był PLVATowcem, to w jeżeli kupujesz w UE, to nie doliczają Ci Vatu. a pewnie 95% ich klientów to właśnie firmy VATowskie.
8kmichal
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

5.12.2017, 14:19

Tak tak, tylko mi bycie Vat owcem się nie opłaca. 90% moich klientów nie potrzebuje vat u - to stowarzyszenia i fundacje, nie opłaca mi się płacić kolejnego haraczu na 500+ dla ludu ;)
No nic - lepiej się opłaca zamówić w polskim sprawdzony sklepie :)

Wracając do tematu - jak się Wam podoba nowy produkt ? Dla mnie jest za drogi - jeszcze tysiaka na poręczny i dobry mały slider wydam - to się sprawdza.
Marcin Golik
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

5.12.2017, 14:45

8kmichal pisze:Źródło posta jak się Wam podoba nowy produkt ? Dla mnie jest za drogi - jeszcze tysiaka na poręczny i dobry mały slider wydam - to się sprawdza.


i dlatego zdecydowałem się na ten slajderek. Dźwiga mniej, ale resztę funkcji ma taką samą - plus - nie musisz mieć cały czas połączenia BT z telefonem podczas timelapsów.
kms

Edelkrone SliderOne Pro

5.12.2017, 14:48

8kmichal pisze:Źródło posta Tak tak, tylko mi bycie Vat owcem się nie opłaca...

Michał, taka ciekawostka... Może nie wszyscy wiedzą... Nie trzeba być vatowcem, żeby być płatnikiem PLVAT. Sam kupując produkty za granicą podaję mój nip z przedrostkiem "PL" i obowiązują mnie ceny netto. Oczywiście ten podatek jestem zmuszony odprowadzić w Polsce.
kms

Edelkrone SliderOne Pro

13.12.2017, 00:36

Jak na dzień dzisiejszy wygląda dystrybucja edelkrone w PL? Są dostępne gdzieś w Polsce? Czy zamawiać od producenta?
MarcinM
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

13.12.2017, 08:57

cyfrowe.pl

a co zamiawiasz?
kms

Edelkrone SliderOne Pro

13.12.2017, 09:07

Szarpnę się chyba na sliderplus z 4-osiowym napędem.
MarcinM
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

13.12.2017, 09:17

to jest prawie 3000 euro? to sprawdź
https://ditogear.com/

to świetna firma z Poznania, która stawia oczywiście na rynek światowy, ale produkty są bardzo dobre, mają b. długie doświadczenie, fajne aplikacje.
8kmichal
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

13.12.2017, 09:41

Z tego co pamiętam, możesz jeszcze zamówić w Fotorimex.
kms

Edelkrone SliderOne Pro

13.12.2017, 12:31

MarcinM pisze:Źródło posta to jest prawie 3000 euro? to sprawdź
https://ditogear.com/

to świetna firma z Poznania, która stawia oczywiście na rynek światowy, ale produkty są bardzo dobre, mają b. długie doświadczenie, fajne aplikacje.

DitoGear od dawna mi się marzy ;) Ale to już nie ta półka cenowa... musiałbym dać prawie 2x tyle co za edelkrone. Przynajmniej 20k ;)
Origami
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

17.12.2017, 11:11

MarcinM pisze:Źródło posta to jest prawie 3000 euro? to sprawdź
https://ditogear.com/

to świetna firma z Poznania, która stawia oczywiście na rynek światowy, ale produkty są bardzo dobre, mają b. długie doświadczenie, fajne aplikacje.

To Patryk przeniósł się z Wrocławia czy sprzedał firmę ?
MarcinM
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

17.12.2017, 21:18

Nie znam szczegółów, ale wydaje mi się, że firma zawsze była Roberta, a Patryk był kooperantem A na pewno Dito to zawsze był Poznań. Patryk jest wrocławski, ale Robert - poznański :)
adi0
Awatar użytkownika

Edelkrone SliderOne Pro

27.06.2018, 09:16

Mam pytanko do posiadaczy sliderone pro, czy slider dziala również bez zasilania. Chodzi mi o to czy można korzystać ze slidera bez potrzeby włączenia aplikacji???

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 6KSony A6300 A6500 A7mk3 A7S3Zhiyun Crane 3S | WeeBill LabCanon C70 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FX6 FX9GradingPanasonic S1 S1h GH5s GH5Gimbal