Logo sponsora w filmie ?

Dział dla początkujących
Dividex

Logo sponsora w filmie ?

20.11.2017, 18:30

Mam pytanie odnośnie umiejscowienia loga sponsora lub firmy, która zamawia u nas reklamę lub film. Jak umieścić takie logo? jakiego programu potrzeba lub jakiego pliku z jakim rozszerzeniem ? Dostałem plik w formacie "png" i w davinci resolve nie wyswietla się to poprawnie. Mam zły plik czy zły program ? powinienem użyć fusion czy czegoś z rodziny Adobe (AE) ?
Będę wdzięczny za pomoc :)
Stefan
Awatar użytkownika

Logo sponsora w filmie ?

20.11.2017, 19:33

Dividex pisze:Źródło posta Dostałem plik w formacie "png" i w davinci resolve nie wyswietla się to poprawnie.

A co się dzieje? Możesz otworzyć i zobaczyć sam obrazek?
"każda przyslona znaczy co innego, wyraża inne emocje"
(c) jakaś grupa z facebooka
Dividex

Logo sponsora w filmie ?

20.11.2017, 19:35

Logo to wzór z napisem w kolorze ciemnego brązu na szarym tle, a w davinci wszystko jest czarne i lekko przebijające ...???

ps. w zakładce kolor udało mi się to rozjaśnić za pomocą "gain i lift", ale czy tak właśnie powinno to wyglądać ?
Ostatnio zmieniony 20.11.2017, 19:41 przez Dividex, łącznie zmieniany 1 raz.
MarcinM
Awatar użytkownika

Logo sponsora w filmie ?

20.11.2017, 19:36

przepuść tego png przez photoshopa. może oryginalnie jest jakiś dziwny. DaVinci łyka png zarówno 8 jak i 24 bitowe.

Wróć do „Filmowe przedszkole”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 6KSony A6300 A6500 A7mk3 A7S3Zhiyun Crane 3S | WeeBill LabCanon C70 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FX6 FX9GradingPanasonic S1 S1h GH5s GH5Gimbal