Zdjęcia podwodne - budżetowo

Jeżeli tylko lubisz pogadać o zagadnieniach filmowych, to tu jest dobre miejsce
8kmichal
Awatar użytkownika

Zdjęcia podwodne - budżetowo

4.10.2017, 12:04

Witajcie,
czy znacie jakieś budżetowe sprzęty do zdjęć podwodnych ? Nie mam tu na myśli nurkowanie na "pińcet" metrów, tylko bardziej zdjęcia podczas burzy, zdjęcia "minimalnie" w wodzie (część kadru pod wodą, część nad) - głównie w segmencie outdoorowym.

Widziałem specjalnie kopuł i obudowy, jednak wydatek rzędy 3 tyś w górę trochę mnie przeraża, nie jest to kwota, jaką chcę przeznaczyć na taki dodatek i umilacz moich zdjęć. Szukam rozwiązania budżetowego, takiego po prostu by mieć taką możliwość i w wypadku załamania pogody spokojnie nadal robić zdjęcia bez obawy o sprzęt.
(tak, można kupić gopro albo inne kamerki POV - szukam jednak czegoś do aparatów o nieco lepszej jakości - typu G7, a6500, rx100). W ostateczności zostająaparaty pokroju Olympus Tg4 i jakaś sama "nakładka" na obiektyw (taka wyłupiasta:) ).

Obrazek

Czy mamy na forum kogoś, kto lepiej zna ten temat i może podzielić się wiedzą ?
8kmichal
Awatar użytkownika

Zdjęcia podwodne - budżetowo

5.10.2017, 14:43

Akurat do GoPro w Chinach to kosztuje grosze bo 50-100$ - szukam bardziej rozwiązania pod aparaty, ale dziękuję za ciekawy pomysł.

Wróć do „Dyskusje”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 4KSony A6300 A6500 A7 mark 3Zhiyun Crane 2 | WeeBill LabMoza Air 2Canon C100 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FS7 FS5GradingPanasonic GH5s GH5Gimbal