Była sobie firma..

Jeżeli tylko lubisz pogadać o zagadnieniach filmowych, to tu jest dobre miejsce
Janusz_b
Awatar użytkownika

Była sobie firma..

16.02.2018, 23:50

Kilka lat temu popierając polską produkcję i myśl techniczną zakupiłem do swojego GoPro 4 gimbal o nazwie SKY GLIDE3 bezpośrednio u producenta. Gimbal był dostosowany do konkretnego modelu GoPro, pracował tak sobie, ale nie o tym chciałem napisać. W zeszłym roku wymieniłem GoPro 4 na GoPro 5 i okazało się, że nie da się go zamocować do gimbala. Odnalazłem w "internetach" firmę z Kęt, zadzwoniłem i miły pan zapewnił, że będą za kilka tygodni odpowiednie mocowania do mojej "piątki" Dzwoniłem potem kilkanaście razy - nikt nie odbierał. Firma nazywa się PRODES Sp z o.o., ma swoją stronę internetową, z której zniknął numer telefonu kontaktowego, a na maile nie odpowiada - wracają do nadawcy.
W związku z tym moje pytanie - czy ktoś z Was wie, co się stało z tą firmą. W końcu ich stabilizatory sprzedawali poważni dystrybutorzy sprzętu video. Adres jest w Kętach, ale nie chcę tam jechać i "pocałować klamki".
Ktoś coś?
Janusz_B
DVX200 i GH5, GH4, G7 ze słoikami na sporej półce.

Wróć do „Dyskusje”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Chmura tagów:

Filmowanie lustrzankamivideodslrBlackmagic Pocket Cinema Camera 4KSony A6300 A6500 A7 mark 3Zhiyun Crane 2 | WeeBill LabMoza Air 2Canon C100 mk2 C200 C300SamyangDJI Ronin-S Mavic Air Phantom ProSony FS7 FS5GradingPanasonic GH5s GH5Gimbal